Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) tarafından, “Türkiye'deki Mültecilere Yönelik Mali Yardım Programı (FRIT-II) Belediye Hizmetleri Geliştirme Projesi” kapsamında, Kahramanmaraş ili, Elbistan ve Afşin ilçelerinde yapılması planlanan ve Avrupa Birliği ve Dünya Bankası tarafından finanse edilecek olan “Elbistan İçme Suyu Şebekesi Projesi ve Afşin-Elbistan İçme Suyu İsale Hattı Projesi” için Nihai Çevresel ve Sosyal Yönetim Planları hazırlanmıştır.
Halkımıza saygı ile duyurulur.
 

DİĞER DUYURULAR

 • Sözlü Sınava Katılmaya Hak Kazanan Aday Listesi
  Kahramanmaraş Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğüne İlk Defa Atanmak Üzere Sözlü Sınava Katılmaya Hak Kazanan Aday Listesi   1. Sıradaki 9 Dereceli Memur Kadrosu İçin Sözlü Sınava Katılmaya Hak Kazanan Adaylar S.No T.C.No Adı Soyadı Kpss Puanı 1
 • İçme Suyu Analizleri Hakkında
  DUYURU   İl Sağlık Müdürlüğü ve Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından günlük olarak alınan su numunelerinde yapılan analizlerde 11.04.2022 tarihi itibariyle (aşağıda belirtilen yerleşim yerlerinde bulanıklık görülen yerler hariç) içme suyunda deprem öncesi değerlere dönülmüştür. Günlü
 • Türkiye'deki Mültecilere Yönelik Mali Yardım Programı (FRIT-II) Belediye Hizmetleri Geliştirme Projesi
  Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) tarafından, “Türkiye'deki Mültecilere Yönelik Mali Yardım Programı (FRIT-II) Belediye Hizmetleri Geliştirme Projesi” kapsamında, Avrupa Birliği ve Dünya Bankası tarafından finanse edilecek olan projelere ait Paydaş Katılım Planı revize edilmiştir.
 • Memur Alımları Duyuru
  D U Y U R U Kurumumuza yapılacak memur alımı başvuruları ile ilgili, 23.02.2023 tarihinde yayınlanacağı belirtilen mülakata girmeye hak kazananların listesi yaşadığımız doğal afet nedeniyle bu konudaki çalışmalar tamamlanamadığından yayımlanamamıştır. Mülakat tarihleri ve mülakata girmeye hak kazananların listesi bu konudaki çalışmalar tamamlandığında kurumumuz web sitesinde yayımlanacaktır.
 • FRIT-II Belediye Hizmetleri Geliştirme Projesi (BELGEP)
  FRIT-II Belediye Hizmetleri Geliştirme Projesi (BELGEP) kapsamında finanse edilen, 25.08.2022 tarihinde ihalesi gerçekleştirilen KMARAS-W2 Sözleşme Nolu “ELBİSTAN İÇMESUYU ŞEBEKESİ İNŞAATI İŞİ”  teklif değerlendirmeleri tamamlanmış ve İhale Sonucu Bilgi Formu ekte sunulmaktadır.